+90 543 376 36 66

Sosyal Medyada Biz}

ÇERKEZKÖY ÇİLİNGİR

ÇERKEZKÖY ÇİLİNGİR

Çerkezköy Çilingir Olarak Bölgemizde 7/24 Çilingir servisi vermekteyiz.
Çerkezköy Çilingir olarak çelik kapı kilit değişimi, çelik kapı açımı, apartman giriş hidrolik yay montajı, Alarımlı kilit montajı, Apartman girişlerinde kartlı geçiş sistemi takımı, bariyel kumanda çoğaltma, kepenk Kumandası çoğaltımı biz çerkezköy çilingir firması tarafından yapılmaktadır.

ÇERKEZKÖY ANAHTARCI OLARAK OTO ANAHTARINDA TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY DE ÖNCÜ BİR FİRMAYIS
Profosyonel oto kodlama cihazlarımızla kaybolan oto anahtarlarınızı bir saat gibi bir süreyle eski Anahtarlarınızı Guvenliğiniz için silip size Orjinal KUMANDALI ANAHTARINIZI TESLİM EDİYORUZ.Aynı zamanda aracınızın içinde Anahtarınızımı unuttunuz aracınız kendini kilitledi aracın camını kırmanıza gerek yok biz çerkezköy çilingir Firmanıza ulaşın 05433763666 aracınızın başına gelip profosyonel maymuncuklarımızla aracınız zarar görmeden açalım.
Deforme olmuş OTO kumandalarınızın Tamirini yapıp Kumanda Kablarınızı yeniliyelim. OTO kontaklarınızda takılma yada Zorlama var ise Kontağın DEĞİŞMESİNE GEREK YOK Biz ÇERKEZKÖY ANAHTARCI OLARAK tamirini garantili bir şekilde yapıp Teslim ediyoruz.

ÇERKEZKÖY ÇİLİNGİR OLARAK 05433763666

ÇELİK KASA AÇIMI, ŞİFRELİ KASA AÇIMI, ANTEP KASA AÇIMI, AVRUPA KASA AÇIMI, ÇELİK KASA ANAHTAR YAPIMI BİZ ÇERKEZKÖY ÇİLİNGİR TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.

19 Ocak 2021
613 kez görüntülendi
Hemen Ara
çerkezköy oto kiralama