+90 543 376 36 66

Sosyal Medyada Biz}

ÇERKEZKÖY ÇİLİNGİR

Oto çilingir hizmetimiz ile arabanıza herhangi bir zarar vermeden araba kapısı açma hizmeti vermekteyiz. Sektördeki uzun süreli tecrübemiz ve son teknoloji maymuncuklarla bu işi profosyonel yapmaktayız. aynı zamanda çelik kapı açımı, çelik kasa açımı, kayıp oto anahtarı , oto kontak tamiri, oto kumanda tamiri, kumandalı oto anahtar yapımı yapmaktayız.

ÇERKEZKÖY ÇİLİNGİR

En yaygın sorunlardan biri de otomobil anahtarınızın kırılmasıdır. Eğer anahtarınız kırıldı ve yenisine ihtiyacınız varsa endişelenOto çilingir hizmetimiz ile arabanıza herhangi bir zarar vermeden araba kapısı açma hizmeti vermekteyiz. Sektördeki uzun süreli tecrübemiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile her marka otonuzun kapısını dakikalar içerisinde açıyoruz. En ekonomik fiyat ve deneyimli, profesyonel sevis için bize ulaşabilirsiniz.menize gerek yok. Servisimiz en kısa zamanda anahtarınızı yenilyerek teslim etmektedir. Bunun yanı sıra anahtarınızın yedeğini de yaptırmak isteyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizi aramak ve servis talebinde bulunmak. ÇERKEZKÖY ÇİLİNGİR 05433763666 İLETİŞİM NUMARASINDAN 7/24 ULAŞABİLİRSİNİZ.

ÇERKEZKÖY ÇİLİNGİR OLARAK.

Kapı Açma konusunda uzman çilingirlerimiz bu konuda size 7/24 hizmet vermektedir. Kapı açma hizmeti almak için bizi günün her saatinde arayabilir, hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Her ne kadar artık çoğu hizmet otomasyon haline gelse de çilingirlik ve kilit açma işleri hala insan becerisine bağlıdır.

Herhangi bir nedenden dolayı dışarıda kaldıysanız, bize ulaşabilirsiniz. 15 dakika içerisinde servisimiz bulunduğunuz bölgeye gelip dakikalar içerisinde kapınızı zarar vermeden açacaktır ÇERKEZKÖY ANAHTARCI 05433763666

Firmamızda her türlü çelik kapıya uyumlu göbek (barel) çeşitlerinin garantili satışı yapıldığı gibi, ÇERKEZKÖY ÜN  HER MAHALLESİNE KİLİT TAKMA SERVİZİMİZ VARDIR

Yaşam alanlarımızın (ev, işyeri vb.) kilit göbeklerinin sağlamlığı güvenliğiniz açısından büyük önem arz etmektedir. Yeni taşındığınız bir dairenin sizden önce kullanılan anahtarları, sizden önce evi kullanan kişiler veya emlakçılarda bulunan yedekleri tedbirsiz davranmanız durumunda büyük sorunlara yol açabilir. Bu sebepten herhangi bir taşınma durumunda göbek (barel) değişimini şiddetle öneriyoruz.

ÇERKEZKÖY ÇİLİNGİR olarak bunyemizde aynı zaman OTO anahtar Yapımı, OTO kumandalı anahtar yapımı, kayıp oto anahtar yapımı, oto kontak tamiri, immobiliser anahtar yapımı, oto kumanda tamiri, oto kumanda kab yenileme yapılmaktadır 05433763666 iletişim numarası..

28 Ocak 2021
589 kez görüntülendi
Hemen Ara
çerkezköy oto kiralama