+90 543 376 36 66

Sosyal Medyada Biz}

çerkezköy çilingir

çerkezköy çilingir

Çerkezköy çilingir olarak 7 / 24 hizmet veren tek firma olmaktan gurur duyuyoruz. Anahtar değişimi, Anahtar Kopyalama, Antika Anahtar ve Kilit Tamiri, Çelik Kapı Tamiri, Dolap Kilitleri Tamiri ve Değişimi, Immobilizer Oto Anahtarı Çoğaltma, Kapı Açma,Kasa Açma,Kilit Değiştirme,Oto Anahtar Kabı,Oto Kilit Açma, Para Kasası Açma,Yüksek Güvenlikli Kilit Sistemleri,Yuvada Kırılmış Anahtar işlemlerini sizler için yapıyoruz. 7/24 hizmetinizdeyiz. Çerkezköy de bulunan bütün mahallelere hizmet vermekteyiz iletişim 05433763666

Çerkezköy  gibi güvenliğin hat safhada önemli olduğu bir ilçede , yeni bir eve taşındığınızda mutlak surette kilitlerinizi değiştirmeniz gerekmektedir. Taşındığınız evin yedek anahtarlarının daha önceki oturanlarda, emlak sahibinde veya emlakçıda bulunmayacağından emin olamazsınız.

Bu işlem için çağıracağınız çilingirin de mutlaka güvenilir biri olması ve ihtiyaç halinde ulaşılabilir olması gerekmektedir. Maalesef günümüzde çilingirlik mesleğini ilgisi bulunmayan birçok insan icra etmektedir. Bu insanlar zaman zaman çilingirlik mesleğini lekeleyici davranışlar sergileyebilmektedir. Lisansı olmayan, anahtarcılar ve çilingirler odasına kayıtlı olmayan çilingir olmadığı halde mobil bir şekilde bu işi yapan insanlardan uzak durmanız sizin ve ailenizin güvenliği açısından önem arzetmektedir.

SİZLERE OTO ANAHTARINDAN BAHSEDELİM.

İmmobilizer anahtar otomobillerin için güvenlik odaklı olarak 1944 yılında Frank Marugg tarafından geliştirilmiş ve 1958 yılında yine kendisi tarafından patenti alınmıştır. İmmobilizer oto anahtarları günümüzde güvenlik için yoğun olarak kullanılır hale gelmiştir. Günümüzde tüm yeni model otomobillerin anahtarı immobilizer sistemine sahiptir.

ÇERKEZKÖY ÇİLİNİR  yedeği bulunmayan immobilizer sistemine sahip otomobil anahtarlarınızın kopyalama işlemini gerçekleştirerek sizleri ileride doğacak sıkıntılardan kurtarır. Ayrıca immobilizer anahtarlarınızın cipleri kopyalanarak güvence altına alınır.

Immobilizer otomobil anahtarlarınızın kopyalama işlemlerini ÇERKEZKÖY çilingire güvenle yaptırabilirsiniz. ÇERKEZKÖY çilingir 7 gün 24 saat motorlu servis elemanları ile Çerkezköy’nun bütün mahallerine en geç yarım saat içerisinde hizmet verir.05433763666 NUMARADAN 7/24 ULAŞABİLİRSİNİZ.

Eski tarzda olan, çantanızda cebinizde fazla yer kaplayarak rahatsız eden, kıyafetlerinize ve çantalarınıza zarar veren oto anahtarlarınız modern anahtar kapları içerisine alınarak pratik bir hale getirilir. Sustalı anahtar denilen, üzerinde bir düğme bulunan ve basıldığında anahtarın kullanıma hazır hale geldiği anahtar kapları akın çilingir tarafından hazırlanır. Immobilizer anahtarlarınız Çerkezköy çilingir sayesinde artık daha pratik ve daha şık.

Çerkezköy çilingir  uğrayarak oto anahtarınızı yenisi ile değiştirin.

Oto anahtarlarınızın modern sustalı anahtar kabına taşınması işlemlerini Çerkezköy çilingir  ile  güvenle yaptırabilirsiniz..

Çerkezköy ÇİLİNGİR OLARAK..

OTO ÇİLİNGİR HİMETİ

OTO KONTAK TAMİRİ

KAYIP OTO ANAHTAR YAPIMI

OTO KAPI KİLİT TAMİRİ

OTO KONTAK TERMİK TAMİRİ YAPILIR..

 

06 Şubat 2021
681 kez görüntülendi
Hemen Ara
çerkezköy oto kiralama