+90 543 376 36 66

Sosyal Medyada Biz}

çerkezköy veliköy çilingir

çerkezköy veliköy çilingir
 

İmmobilizer anahtar nedir ?

İmmobilizer, anahtar çıkarıldıktan sonra bazı elektriksel devreleri keserek motorun elektronik olarak kilitlenmesini sağlayan bir tür kilit sistemidir. Sistemin amacı aracın çalıştırılarak kaçırılması önlemek. Motorun tekrar çalışması için mutlaka kendi anahtarının kullanılması gerekiyor. Mantığını karşılıklı anahtar olarak düşünebilirsiniz. Kopyalansa dahi, elektronik devre aracın kendisiyle eşleşmediği için kapıyı açmak mümkün olmayacaktır.

İmmobilizer bulunan araçlar ile ilgili bir başka hatırlatma da bu tür araçların anahtarlarının immobilizer bulunmayan araçlara göre çok daha pahalı olduğudur. Bu tür anahtarlar sıradan bir anahtarcıya gidip kolayca kopyalanamıyor. Bu yüzden anahtarlarınızı kaybetmemeniz de fayda var.

Hatırlatmak gerekirse, firmamız immobilizer anahtarlarınızın yedeğini yaptırmanıza yardımcı oluyor.                                                                                                                                                                    çerkezköy çilingir olarak 7/24 çilingir hizmetimiz vardır, her marka oto açımı, çelik kapı açımı, kasa açımı, para kasası açımı, oto kontak tamiri, oto kumnda tamiri yapmaktayız.05433763666 numradan 7/24 bilgi alabilirsiniz

22 Mart 2017
1.380 kez görüntülendi
Hemen Ara
çerkezköy oto kiralama